Prowadnice

Posiadamy w swojej ofercie prowadnice kulkowe, prowadnice rolkowe, sprawdzone jakościowe i doceniane na całym świecie prowadnice do szuflad drewnianych Tandem i Movento firmy Blum.

Prowadnice kulkowe oferujemy w różnych wersjach. Prowadnice kulkowe w wersji PUSH TO OPEN, prowadnice z dociągiem, prowadnice z cichym domykiem oraz prowadnice kulowe bez dociągu. 

Podkategorie

  • Tandem

    System prowadnic do szuflad wykonanych z drewna. Tandem to sprawdzone przez stolarzy prowadnice do szuflad drewnianych. Producentem tego systemu jest firma Blum.

  • Movento

    Movento to nowy system prowadnic do szuflad drewnianych firmy Blum. W porównaniu do prowadnic Tandem charakteryzuje go nowa prowadnica która zapewnia płynny ruch, regulację frontu w 4 płaszczyznach i dynamiczne obciążenie 40 kg lub 60 kg z wysoką stabilnością.

  • Prowadnice kulkowe

    Prowadnice kulkowe do szuflad wykonanych z płyty lub drewna. Doskonale nadają się też do mebli metalowych np. w warsztatach samochodowych. Znajdują się tu prowadnice w czterech różnych technologiach zamykania i otwierania szuflady.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 140 elementów