Wyposażenie garderoby

Znajduje się tu wszystko, co ma związek z wyposażeniem szafy lub garderoby. Są to miedzy innymi drążki na wieszaki ubraniowe, różnego rodzaju półki na spodnie i wieszaki krawaty.

Podkategorie

  • Półki Extendo

    Półki Extendo Peka - nowoczesne rozwiązanie do zagospodarowania wolnych przestrzeni w szafkach kuchennych, w garderobie oraz innych meblach. Półki EXTENDO są dostępne do szafek o szerokości od 300 do 1200 mm, co daje nieograniczony zakres zastosowań od kuchni poprzez garderobę po biuro. Półki Extendo zostały zaprojektowane w takim kształcie, aby umożliwiały maksymalne wykorzystanie przestrzeni w szafce a specjalnie dopasowana mata antypoślizgowa zapobiegała przesuwaniu się przedmiotów podczas korzystania z półki. Mata antypoślizgowa zastosowana w półkach Extendo ma także dodatkowe zalety. Zabezpiecza dno póki Extendo przed zarysowaniami i ułatwia utrzymanie czystości. Kolorystyka półek Extendo oraz mat antypoślizgowych pozwala na dopasowanie systemu do koncepcji i potrzeb klienta.

    Półki Extendo można zakupić w dwóch wersjach. Pierwsza wersja to półki Extendo z prowadnicą Grass w komplecie. Druga to półki Extendo bez prowadnic, w tym przypadku klient może dokupić pasujące prowadnice firmy Blum, Grass lub Hettich o długości 450 mm

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów