Szafki dolne

W tej kategorii oferujemy Państwo wkłady na sztućce do szuflad, kosze na odpady, wyciągi pod blatowe cargo oraz wyciągi cargo na detergenty. Znajda tu państwo przede wszystkie okucia oraz akcesoria meblowe firmy Peka.

Podkategorie

 • Wkłady na sztućce

  Wkłady na sztućce firmy Peka pozwalają na ergonomiczne zagospo­darowanie wnętrza szafek kuchen­nych według naszych potrzeb i preferencji. Wkłady na sztućce pomagają zachować porządek w szufladach kuchennych co sprawia, że są nieodłącznym wyposażeniem każdej kuchni. W większości wkładów na sztućce istniej możliwość dowolne konfiguracji za pomocą specjalnych podziałek, co pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie. Za pomocą systemu ORGA-LINE firmy Blum możemy dowolnie zorganizować miejsce w szufladach Tandembox Antaro i Legrabox. ORGA-LINE jest też dostępny dla systemu prowadnic TANDEM oraz MOVENTO.

 • Kosze na odpady

  Kosze na odpady powinny zapewniać szybki dostęp, proste opróżnianie oraz łatwe czyszczenie. Właśnie takie atrybuty spełniają kosze na śmieci PEKA. Każdy segregator na odpady powinien być idealnie dopasowany do naszej kuchni, segregatory na odpady firmy Peka nie tylko spełniają te wymagania, ale także dają możliwość bieżącego sortowania odpadów.

  Korzystając z najnowszych rozwiązań firma Peka oferuje poprzez nasz sklep kosze na odpady, w których segregowanie stało się łatwe i wygodne i nie musi odbywać się kosztem tak cennej w kuchni przestrzeni. 

 • Wyciągi cargo

  W tym dziale oferujemy Państwu carga oraz wyciągi podblatowe w różnych wersjach kolorystycznych oraz w różnych typach. Wszystkie wyciągi kuchenne oferowane w tym dziale charakteryzuje, jakość oraz precyzja wykonania.

 • Wyciągi cargo na detergenty
  Znajdują się tutaj wciągi które można zastosować w szafkach pod zlewzmywaki lub w łazience.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 288 elementów