Szafki górne

Wyposażenie szafek górnych oraz klap meblowych to przede wszystkim systemy podnośników do frontów górnych Aventos firmy Blum. Znajdzie tu państwo podnośniki do klap łamanych Aventos HF, podnośniki do frontów podnoszonych równolegle Aventos HL, podnośniki do frontów uchylnych Aventos HK oraz jego mniejszy odpowiednik Aventos HK-S i HK-XS.

W tej kategorii znajduje się też system Climber firmy Peka unoszący front szafki górnej wykonany ze szklanych paneli oraz ociekarki kuchenne na naczynia firmy Rejs.

Podkategorie

 • Podnośniki do klap
  Znajdują się tutaj wszelkiego rodzaju podnośniki meblowe do klap i szafek kuchennych.
 • System Climber

  System Climber firmy Peka to niezwykle efektowna kompletna szafka, unosząca front ze szklanych paneli. Delikatne dotknięcie pod korpusem powoduje uruchomienie systemu w taki sposób, że podnoszący się front rozdziela się na mniejsze części i zatrzymuje u góry, tworząc ciekawy wizualnie panel żaluzjowy.

 • Ociekarki

  W swojej ofercie posiadamy ociekarki kuchenne czołowych producentów z branży meblowej. W naszym sklepie znajdziecie Państwo ociekarki firmy REJS , GTV oraz NOMET .

  Ociekarki do naczyń to doskonałe rozwiązanie nawet jeżeli posiadają Państwo zmywarkę do naczyń, a jest potrzeba wymycia paru filiżanek po kawie. Suszarki na naczynia oferowane w naszym sklepie są najwyższej jakości.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 298 elementów