Wkłady na sztućce

Wkłady na sztućce firmy Peka pozwalają na ergonomiczne zagospo­darowanie wnętrza szafek kuchen­nych według naszych potrzeb i preferencji. Wkłady na sztućce pomagają zachować porządek w szufladach kuchennych co sprawia, że są nieodłącznym wyposażeniem każdej kuchni. W większości wkładów na sztućce istniej możliwość dowolne konfiguracji za pomocą specjalnych podziałek, co pozwala na zachowanie przejrzystego układu w szufladzie. Za pomocą systemu ORGA-LINE firmy Blum możemy dowolnie zorganizować miejsce w szufladach Tandembox Antaro i Legrabox. ORGA-LINE jest też dostępny dla systemu prowadnic TANDEM oraz MOVENTO.

Podkategorie

 • Wkłady na sztućce Sky
 • Wkłady na sztućce Exzellent
  Wkłady na sztućce EXZELLENT oferowane są kolorze czarno grafitowym z połyskiem w strukturze carbon. Wkłady na sztućce EXCELLENT posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.
 • Wkłady na sztućce Scoop II

  Wkłady na sztućce SCOOP II oferujemy w dwóch kolorach, jasnoszarym oraz białym. Przy wkładach na sztućce od szerokości 500 mm dokładane są specjalne zestawy podziałek, które pozwalają niemal dowolnie skonfigurować miejsce w szufladzie. W skład takiego zestawu wchodzą trzy podziałki krótkie i jedna długa. Wkłady na sztućce SCOOP II posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.

 • Wkłady na sztućce Futura

  Wkłady na sztućce FUTURA oferowane są kolorze srebrnoszarym. Wkłady na sztućce FUTURA posiadaj specjalny zapas na krawędzi, dzięki temu można go dociąć i dopasować do prawie każdej szuflady. Wkłady pasują do szuflad na prowadnicach 500 mm oraz 450 mm. Przy domówieniu specjalnych przegródek istnieje możliwość organizacji. Oferowane w tym dziale wkłady na sztućce wykonane są z wysokiej, jakości tworzywa sztucznego.

 • Wyposażenie szuflad ORGA-LINE

  ORGA-LINE – wszystko dostępne i uporządkowane


  ORGA-LINE Blum to organizacja wnętrza szuflady w wysokim stylu. Zestawy mogą być dowolnie układane w szufladzie co gwarantuje przejrzysty rozkład przechowywanych artykułów w szufladzie.
  Wyjmowane pojemniki orga-line wykonane ze stali nierdzewnej myć w zmywarce.

 • Wyposażenie szuflad AMBIA-LINE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 415 elementów