Szafki narożne

Znajdziecie tu Państwo półki Le mans oraz kosze magic corner firmy Peka. Ciekawym rozwiązaniem jest też system szuflad narożnych firmy Blum SPACE CORNER.

Podkategorie

 • Półki Le mans I niskie

  Półki Le Mans I to już klasyka w zabudowach kuchennych łączą one ergonomiczne wykorzystanie miejsca z przejrzystością zawartości i komfortem użytkowania. Półki Le Mans I można stosować na przykład do przechowywania garnków, które będą łatwo dostępne po wysunięciu półki z szafki. W komplecie znajdują się dwie półki a każdą z nich można wysunąć oddzielnie. Każda z półek oddzielnie wysuwa się na zewnątrz szafki. Półki Le Mans firmy Peka to bardzo funkcjonalne i współczesne rozwiązanie.

 • Półki Le mans I wysokie
 • Półki Le mans II niskie

  Półki Le Mans II to wynik trwających prac nad rozwojem półek Le Mans I. Główne zamiany, jakie zaszły to możliwość zmiany wysokości półek poprzez płynną ich regulację. Czynność tą można wykonać na zamontowanym już systemie bez użycia narzędzi!!!  System SoftStopp podnosi jeszcze bardziej komfort użytkowania.

 • Półki Le mans II wysokie
 • Magic corner
  W tej kategorii znalazły się dwa rodzaje systemów magic corner firmy Peka. Należą do nich magic corner comfort oraz standard.
  Główną różnicą miedzy oba systemami jest to, że w systemie magic corner comfort tylne kosze można wysunąć na zewnątrz szafki natomiast w systemie magic corner standard pozostają one wewnątrz szafki. W obu systemach istnie możliwość wyboru koloru dna półek.
 • Szuflady narożne Space Corner

  Space Corner firmy Blum to system szuflad, dzięki któremu można optymalnie i ergonomicznie zabudować narożnik kuchenny. Dzieje się tak dla tego, że za pomocą szuflad możemy uzyskać trzy a nawet cztery poziomy do zagospodarowania. System Space Corner można zbudować na szufladach Tandembox oraz na prowadnicach do szuflad z drewnianymi bokami Movento oraz Tandem. Zalecana szerokość szafki w systemie Space Corner wynosi od 900 do 1200 mm.

 • Obrotnice
  Systemy obrotnic do narożnych szafek kuchennych
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 80 elementów