Magic corner

W tej kategorii znalazły się dwa rodzaje systemów magic corner firmy Peka. Należą do nich magic corner comfort oraz standard.
Główną różnicą miedzy oba systemami jest to, że w systemie magic corner comfort tylne kosze można wysunąć na zewnątrz szafki natomiast w systemie magic corner standard pozostają one wewnątrz szafki. W obu systemach istnie możliwość wyboru koloru dna półek.

Podkategorie

  • Magic corner Comfort

    Narożnik w kuchni to miejsce, z którym najczęściej mamy problemy, jeżeli chodzi o jego ergonomiczne zagospodarowanie. Tu z pomocą przyjdzie nam system magic-corner comfort firmy Peka, który rozwiązuje problem niezagospodarowanych i trudno dostępnych przestrzeni. Magic-Corner Comfort pozwala na praktycznie kompletne wykorzystanie narożnika w kuchni. Po otwarciu drzwiczek montowanych na zawiasach meblowych wyciągamy przednie kosze systemu odchylając je w bok do kąta prostego. W tym momencie tylne kosze automatycznie przesuwają w miejsce przednich. Teraz możemy tylne kosze systemu magic corner wysunąć na zewnątrz szafki. Prowadnice, na których montowane są półki zostały wyposażone w system cichego domykania.

  • Magic corner Standard

    Magic-corner standard jest systemem, w którym front przymocowany jest do ramy produktu i wyjeżdża wraz z przednimi koszami w trakcie otwierania szafki. W trakcie tego ruchu tylne kosze magic corner przesuwają się na miejsce przednich jednak nie można ich potem wysunąć na zewnątrz szafki w taki sposób jak rozwiązane jest to w systemie magic corner comfort.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów