Szuflady i prowadnice

Szuflady oraz prowadnice do szuflad podnoszą komfort pracy w kuchni, pozwalają na optymalne jej zagospodarowanie i podnoszą jej funkcjonalność. Oferujemy Państwu najwyższej jakości szuflady firmy Blum w skład których wchodzą szuflady Tandembox z Blumotion, Tandembox z Tip-ON Blumotion oraz szuflady Tandembox z systemem elektrycznego wspomagania ...

Szuflady oraz prowadnice do szuflad podnoszą komfort pracy w kuchni, pozwalają na optymalne jej zagospodarowanie i podnoszą jej funkcjonalność. Oferujemy Państwu najwyższej jakości szuflady firmy Blum w skład których wchodzą szuflady Tandembox z Blumotion, Tandembox z Tip-ON Blumotion oraz szuflady Tandembox z systemem elektrycznego wspomagania SERVO-DRIVE. Jako autoryzowany dystrybutor okuć meblowych firmy Blum oferuje też Państwu systemy szuflad Legrabox oraz Tandembox Intivo.

W naszej ofercie znajdą też Państwo prowadnice do szuflad skrzynkowych. Należałoby tu wymienić prowadnice firmy Blum: Tandem oraz Movento. Posiadamy też prowadnice kulkowe oraz prowadnice rolkowe.


Więcej

Podkategorie

 • Szuflady
  W tym dziale oferuje systemy szuflad firmy Blum. Oferowane tu szuflady meblowe dzielimy na dwie linie do których należą szuflady Tandembox Antaro oraz szuflady Legrabox.
 • Prowadnice

  W tym dziale oferujemy różnego rodzaju prowadnice do szuflad. Znajdą tu Państwo prowadnice kulkowe, rolkowe, prowadnice Tandem oraz Movento firmy Blum. Oferowane w tym dziale prowadnice kulkowe dzielimy na cztery różne typy. Należą do nich:
  - prowadnice kulkowe bez dociągu czyli prowadnice bez systemów samo dociąg czy hamulec
  - prowadnice kulkowe z cichym domykiem – sprawią że zamykanie szuflady odbywa się cicho i delikatnie.
  - prowadnice kulkowe z dociągiem są to prowadnice w których zadziała mechanizm samo dociągu, ale bez delikatnego samo domyku.
  - prowadnice kulkowe w wersji PUSH TO OPEN służą do bez uchwytowego otwierania szuflady, w tej wersji prowadnic szufladę otwieramy delikatnie ją przyciskając, w tym momencie zadziała mechanizm który wypchnie szufladę z szafki.

 • Servo-drive do szuflad Blum
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1001 elementów