Cargo Peka CONVOY Lavido 02.3355.KPL/B

02.3355.KPL/B

Nowy

Cargo Peka CONVOY Lavido umożliwia proste i intuicyjne dopasowanie wyciągu potrzeb użytkowników kuchni.

Rama: 1130 mm
Zakres wysokości szafki: 1450-1600mm
Szerokość frontu: 500 mm
Ilość półek: 4

Nr. katalogowy 02.3355.KPL/B

Więcej szczegółów

Marka:

Peka

Cena:

3 460,50 zł

-10%

3 845,00 zł

Opis

Szerokość frontu 500 mm
Wysokość carga 1450 mm -1600 mm

Więcej informacji

Świeża żywność odruchowo jest przechowywana w lodówce. Odpowiednikiem dla suchych produktów, które nie wymagają chłodzenia, jest cargo CONVOY Lavido.
Rozwiązanie polega na umieszczeniu w centralnym miejscu kuchni szafki, w której będziemy przechowywać wszystkie produkty spożywcze. Zestawienie lodówki z wyciągiem CONVOY pozwala na doskonałe rozwiązanie problemu magazynowania zapasów,zapobiegając ich rozproszeniu.

Płynna regulacja wysokości półek:W cargo CONVOY Lavido wszystkie półki mają płynnie regulowaną wysokość. Można przesuwać je bez użycia narzędzi, co zwiększa elastyczność w dostosowaniu się do przechowywanych produktów. Szklane, boczne ścianki półek nie tylko efektownie się prezentują, ale także dają pełną przejrzystość i wgląd do zawartości. Dopuszczalne obciążenie na jedna półkę to 20 kg.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni:Cargo CONVOY Lavido dostarcza mnóstwo miejsca do przechowywania – wystarczająco aby pomieścić wszystkie potrzebne w domu artykuły spożywcze. Cargo może pomieścić nawet 100 kg obciążenia!

Łatwy montaż i regulacja:Cargo CONVOY został wyposażony w system ClickFixx, który upraszcza montaż i jego regulację. Ponadto system prowadnic gwarantuje dużą stabilność i płynny ruch.

Zastosowanie:Cargo może być stosowane w szafkach z frontem na zawiasach, drzwiami przesuwnymi oraz w innych aranżacjach.

23 Inne produkty w tej samej kategorii: