Obniżka! Szuflada Space Corner Tandembox Antaro biała L-600 wysokość D Blum Zobacz większe

Szuflada Space Corner Tandembox Antaro biała L-600 wysokość D Blum

Space Corner L-600 D biały

Nowy

Szuflada Space Corner firmy Blum to innowacyjne rozwiązanie dla narożnika.

W skład zestawu wchodzą prowadnice, boki, mocowania ścianki tylnej zaślepki boków oraz komplet syncromotion

Szuflada Space Corner wysokości D w kolorze białym 

Długość prowadnic 600 mm

Szuflady Blum Tandembox Antaro z systemem Blumotion

Więcej szczegółów

Marka:

Blum

Cena:

418,90 zł

-24%

551,18 zł

Opis

Długość prowadnic 600 mm
Kolor Biały
Wysokośc szuflady Blum D
Blumotion Tak
Obciążenie 50 kg
Model szuflady Tandembox Antaro

Więcej informacji

Miejsce w szafce narożnej jest często zbyt źle lub słabo wykorzystane. Przyjazną dla użytkownika alternatywą dla konwencjonalnych rozwiązań jest SPACE CORNER

Szuflady Tandembox Space Corner z pełnym wysuwem pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wyjmować produkty jednym ruchem bez konieczności schylania.


Optymalne wykorzystanie przestrzeni w narożniku.

Często blat roboczy znajduje się w narożniku. Przybory do pracy i inne przedmioty, umieszczone w szufladach narożnych z pełnym wysuwem są łatwo dostępne i zawsze tam, gdzie są potrzebne. System organizacji wewnętrznej ORGA-LINE porządkuje wnętrze szuflad.


Zastosowanie standardowych frontów.
SYNCROMOTION umożliwia zastosowanie standardowych frontów bez dodatkowej obróbki. Podczas otwierania fronty szuflad uginają się do wnętrza tak, aby nie kolidowały z frontami sąsiedniego korpusu. Podczas zamykania fronty wracają do pozycji wyjściowej.


Wysoka jakość ruchu.
Również bardzo obciążone szuflady otwierają się z lekkością, poruszają swobodnie i zamykają się delikatnie i cicho dzięki BLUMOTION.


TANDEMBOX antaro to prostokątne wyraźne kształty a wszystkie elementy szuflady Blum są do siebie kolorystycznie dopasowane co podkreśla design produktu.

Szuflady TANDEMBOX antaro to bardzo prosty i szybki system montażu który nie wymaga narzędzi, na przykład dzięki sprawdzonej technice INSERTA (występuje jako opcja na specjalne zapytanie). Podstawową zaletą podczas obróbki jest prowadnica TANDEMBOX Blum, ponieważ wymiary wiercenia i elementów do przycięcia pozostają takie same, a dotychczasowe pomoce montażowe wspierają efektywną obróbkę. W kilka chwil można także zamocować boczne elementy dekoracyjne szuflady ze szkła lub stali.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Zawartość