Obniżka! Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum Zobacz większe

Szuflada zlewozmywakowa szara wys. D L-500 Tandembox Antaro Blum

Antaro zlew. D L-500 szara

Nowy

Szuflada TANDEMBOX Antaro Blum gwarantuje wysoki komfort użytkowania kuchni. Wysokiej jakości wałki zapewniają delikatny ruch przy obciążeniu dynamicznym 30 kg. System BLUMOTION zapewnia ciche i delikatne samo domykanie szuflady.

Szuflady Blum TANDEMBOX Antaro - zobacz pełną ofertę szuflad.


Szuflady Blum Tandembox Antaro z systemem Blumotion

Więcej szczegółów

Marka:

Blum

Cena:

284,23 zł

-24%

373,99 zł

zamiast 284,23 zł

Opis

Długość prowadnic 500 mm
Kolor Szary RAL 9006
Wysokośc szuflady Blum D
Blumotion Tak
Obciążenie 30 kg
Model szuflady Tandembox Antaro

Więcej informacji

Szuflada pod zlewem kuchennym jest używana średnio 30 razy dziennie. Wiąże się to z wprowadzeniem rozwiązania, które zapewni wystarczającą przestrzeń użytkową na wszystkie przedmioty potrzebne w tym miejscu oraz zapewni bezpośredni dostęp do nich. Właśnie takie rozwiązania zapewnia szuflada zlewozmywakowa firmy Blum , Tandembox Antoro.


Szuflada zlewozmywakowa jest w kształcie litery U. Przekłada się to na lepsze wykorzystanie miejsca po prawej i lewej stronie zlewozmywaka.  Jest to Idealne rozwiązanie  na bardzo często używane przedmioty takie jak gąbki, tabletki do zmywarki lub płyn do mycia naczyń. W ten sposób wszystko jest w zasięgu ręki i nie musi stać na blacie roboczym. Szuflada zlewozmywakowa Tandembox Antaro jest dostępna od szerokości korpusu wynoszącej 900 mm.

TANDEMBOX antaro to prostokątne wyraźne kształty a wszystkie elementy szuflady Blum są do siebie kolorystycznie dopasowane co podkreśla design produktu.

Szuflady TANDEMBOX antaro to bardzo prosty i szybki system montażu który nie wymaga narzędzi, na przykład dzięki sprawdzonej technice INSERTA (występuje jako opcja na specjalne zapytanie). Podstawową zaletą podczas obróbki jest prowadnica TANDEMBOX Blum, ponieważ wymiary wiercenia i elementów do przycięcia pozostają takie same, a dotychczasowe pomoce montażowe wspierają efektywną obróbkę. W kilka chwil można także zamocować boczne elementy dekoracyjne szuflady ze szkła lub stali.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Zawartość