Flash Sale! to get a free eCookbook with our top 25 recipes.
Sok z arbuza
Sok z arbuza

Sok z arbuza- bez sokowirówki!

Lato sprzyja wyciskaniu soku z arbuza, ale komu chce się wyciągać dużą sokowirówkę tylko na jeden napój?

Lato sprzyja wyciskaniu soku z arbuza, ale komu chce się wyciągać dużą sokowirówkę tylko na jeden napój?

Lato sprzyja wyciskaniu soku z arbuza, ale komu chce się wyciągać dużą sokowirówkę tylko na jeden napój? Nie obawiaj się – istnieje kilka prostych metod, aby cieszyć się sokiem arbuzowym bez wymyślnej maszyny. Najprostszą metodą jest zmiksowanie kawałków arbuza w blenderze, przecedzenie mieszanki przez sito o drobnych oczkach i voila! 

Sok – bez sokowirówki. To proste!

Błyskawiczny sok z arbuza. Alternatywnie, arbuz może być drobno starty za pomocą tarki do sera, a następnie przeciskany przez sitko, aby również uzyskać sok. Te szybkie i łatwe techniki pozwolą Ci uzyskać pyszny sok z arbuza, który nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu. Nie pozwól więc, aby brak sokowirówki powstrzymał Cię przed cieszeniem się letnim sokiem z arbuza.

Wystarczy, że chwycisz za blender lub tarkę i zaczniesz pić swój smaczny, domowy napój.

Julia Gorksa jest kobietą stojącą za wiekszością aranżacji prezentowanymi na naszej stronie. Uwielbia wykańczanie wnętrz i spędza dużo czasu w kuchni, doskonaląc swoje przepisy. Julia zajmuje się też swoimi dwoma synami, którzy są światłem jej życia. Uwielbiają razem czytać książki i grać w gry, a ona cieszy się każdą minutą spędzoną razem.